Šta je novo?

Američki plakari - preporuka

tomasevgoran

Novice
Učlanjen(a)
18.04.2013.
Poruke
19
Pohvaljen
2
Potrebna mi je preporuka za firmu koja pravi američke plakare po meri, treba da se opremi jedan stan - najmanje 10m dužnih će biti postavljeno. Bitno je da kvalitet bude solidan i da cena ne bude prevelika. Hvala.
 
Jako je važno da sam osmisliš prema ličnim potrebama organizaciju i dimenzije
svake pregrade ,ćelije,, - police i dela sa vešalicama
Preporucio bih ti dubinu od 65-75 cm (zbog vešalica) , na to dodaj još 8-10 cm za klizna vrata.
visina polica mora biti različita prema vrsti odlaganih stvari
Fijoke jesu prakticne u istom ali ga znacajno poskupljuju
Novijia rešenja šina i ,,točkića,, garantuju bezbednu i dugotrajnu upotrebu
a mogu se kupiti na svakom ozbilnijem stovarištu .
Materijali su raznovrsni i uglavnom se koristi univer u dezenu,
mada najisplatljivije je unutra beli a samo spolja-klizna vrata univer u ,,boji,,

Americki plakar je jednostavan i naj povoljniji za izradu u varijanti uradi sam,
dok firme imaju pratece dr. troškove što opravdano uvecava drastično nj cenu

Sasvim dobra uputstva i savete o izradi imas na mnogim sajtovima koj se bave tehnikom ,,uradi sam,,
Takodje dosta ,,firmi,, se i reklamira za izradu , pa ih nije teško izgooglati

U odnosu na predhodne tvoje postove pretpostavljam da je u pitanju Belvile u cijoj neposrednoj blizini
imas vise stovarišta sa univerom gde mozes pogledati razne dezene i klizne mehanizme
i dobiti do detalja sve informacije :)
 
Hvala na savetu ali sam ne umem da pravim a ne želim da se sa nekim majstorom dogovaram već bih ipak to poverio nekoj firmi.
U medjuvremenu sam dobio preporuku za Sogal pa me zanima da li neko ima iskustvo sa njima?
 
Pre otprilike dve godine sam pravio američki plakar za sobu. Odluka je bila između Sogala i Garmann, prevagnuo je ipak Garmann koji je cenovno barem tada bio prihvatljiviji od Sogala, i moram priznati da se nisam pokajao.

Majstorski su odradili posao, krajnje profesionalno sa kvalitetnim materijalima.

http://www.garmann.rs/
 
И моје искуство са Гарманом је одлично. А јефтинији су од Согала бар за 20 посто.
 
Ne znam odakle potice taj naziv "Americki plakari".

U US ima samo nesto sto se zove "walk-in closet" al to nikako ne lici na ove fotografije "Americki plakari".
Walk-in closet je zapravo prostorija u koju udjes (imaju regularna vrata) i tu unutra stavljas stvari.
 
Mislim da se taj naziv odomaćio kod nas 90-ih kada se iz doba sifonjera, regala prelazilo na "novi" koncept pogotovo gde su stanovi imali takvu prostornu mogućnost.
 
Zar SoGal još postoji inače mi smo šampioni da nešto zovemo imenom koje nema veze sa vezom i kontra ostatka svijeta naravno...
 
Garman izgleda ne postoji vise, nema ih u Cetinjskoj, nema kontakt telefon, a sajt im ne radi.

Da li ima neka druga preporuka za firmu koja radi "amercke plakare"?
 
Kupiš vrata na sinu po izboru u bjelogrlicu npr a onda unutrašnjost ti uradi bilo koji stolar po želji
Iscrtas šta ti treba možeš da ti npr u pinolesu isjeku ako imaš želje i vremena sam i da sastavis
A mozes angazovati i nekog arh etnterjera sa foruma ...
 
Poštovani,

Kolega i ja pravimo Američke plakare, ormare i kuhinje, mogu i slike da postavim ako nekog zanima.
 
Sta su američki plakar u americi
Sta su američki plakar u srb
Rekao bih da to veze sa vezom nema ...
 
Pa i nemaju veze 😃
poredjenje Evropskog i Američkog standarda potrebne kvadrature po glavi se razlikuju. ,, Naša,, kućna dnevna soba otprilike je njihov gardarober.
Čak u samoj Evropi postoje razliike
a one ne staju kada su u pitanju velikii gradovi u odnosu na soc. pripadnost.
 
Vrh