Šta je novo?

Alternative za Beograd (u Srbiji)

vradovic

Advanced
Učlanjen(a)
31.10.2007.
Pohvaljen
3.622
Ne znam za kriminal. Mislim da toga ima svuda. U Surdiku bi trebalo da su povoljnije kuce.

Meni licno posle Dedinja, BNV prvo sledece mesto gde bi ziveo su Novi Banovci ili sto blize njima.

Doka_1

Intermediate
Učlanjen(a)
30.08.2016.
Pohvaljen
317
Vidim da se Novi Banovci cesto preporucuju, po cemu su oni bolji izbor od Surcina, Batajnice, Stare Pazove i slicnih sremskih mesta udaljenih 20-40 kilometara od Beograda?

MC_

Expert
Učlanjen(a)
14.11.2017.
Pohvaljen
6.347
Kazu da su N. Banovci jedan od centara prostitucije.
Mozda ih neki zato preporucuju.

vradovic

Advanced
Učlanjen(a)
31.10.2007.
Pohvaljen
3.622
Vidim da se Novi Banovci cesto preporucuju, po cemu su oni bolji izbor od Surcina, Batajnice, Stare Pazove i slicnih sremskih mesta udaljenih 20-40 kilometara od Beograda?
Prednosti:
- Uz Dunav.
- Do Novih Banovaca ide autoput i ne prolazis naplatnu rampu.
- Prilicno su povoljne nekretnine.
- Kad pogledas demografiju po godinama Novi
Banovci imaju najvece doseljavanje dok ostala mesta gube stanovnistvo.
- Osnovna skola Nikola Tesla je odlicna.

Mane:
- komarci??
- Voda je cesto losa ili je nema
- Snadbevanje elektricnom energijom nije bas pouzdano i treba razmisljati o solar + baterije
- malogradjanstina je jos uvek prisutna u nekom procentu
- Povezanost sa Beogradom u smislu javnog prevoza je losnjikava (pa treba automobil)

Ovo za prostituciju zaista nisam upucen i deluje mi da MC ima vise info.

GOJE

Expert
Učlanjen(a)
15.04.2008.
Pohvaljen
18.996
Бановци су једнако удаљени од центра града као и Гроцка. Повезаност аутопутем и близина Дунава су идентични. Величина насеља, комарци, и снабдевање струјом на сличном нивоу. Једино воде неће бити још пар година, и у томе Гроцка и околина далеко заостају, али су зато цене некретнина драматично јефтиније.

А што се тиче малограђанштине, то је ствар личног афинитета - мени подједнако смета београдски урбани снобизам и хијалуронство.

MC_

Expert
Učlanjen(a)
14.11.2017.
Pohvaljen
6.347
Sta je "хијалуронство."?

GOJE

Expert
Učlanjen(a)
15.04.2008.
Pohvaljen
18.996
То је нова религија нове елите. Огледа се у томе што средовечне госпође најпре трајно уклоне своје обрве, затим тетовирају нове у метализираној боји, па ишприцају кубике хијалурона, поливинилхлорида и ботокса у уста, образе, слепо око и гузове. Надигну капке тако да више никада не могу да затворе очи. Затим то препоруче младим девојкама које траже од пластик фантастика да им направи само "природан look". Међутим, све је више поборника и међу младим освешћеним мушкарцима. Е, онда се сви колективно претворе у караконџуле - то је ултимативни циљ.

Ево у одељењу моје ћерке већ су 4 кеве хијалуронке. Уверен сам да ћемо ускоро сви ми естетски некориговани бити дискриминисани и посматрани као заостали.

Прле

Advanced
Učlanjen(a)
29.11.2018.
Pohvaljen
5.295
Хијалуронова киселина, препарат којим се шприцају боре, нешто што има састав који је врло сличан или идентичан са природним супстанцама које се налазе у људском телу, а служе да дају привид младости и лепоте. И заиста имају елементе религијске јер се људи куну у то. Болест, краће речено.

MC_

Expert
Učlanjen(a)
14.11.2017.
Pohvaljen
6.347
Ево у одељењу моје ћерке већ су 4 кеве хијалуронке. Уверен сам да ћемо ускоро сви ми естетски некориговани бити дискриминисани и посматрани као заостали.
fascinantno.

Vrh