Šta je novo?

a od dede parking, i jos po nesto

Ja ipak mislim samo da je to privremeno, tj upadaju indijanci koji nesto rade po zgradi. Jer zgrada ima ogroman podzemni parking, a na 50m odatle je i javna garaza...tako da mislim da jedan saobracajni pandur sa par kazni za nepropisno parkiranje bi resilo stvar za dan-dva ;)
 
Parkiraju na divljaka. B2 ima svoju garazu, taj prilaz nije predvidjen za parkiranje. Projekat uredjenja Terazijske terase je u izradi, ali brzina realizacije zavisi prvenstveno od gradskih vlasti.
 
B2 ima garazetinu koja je u pocetku bila zamisljena da se koristi i kao javna garaza. Ovo je verovatno divdza parkiranje.
 
Ma nije ni privremeno, nego je divlje. To sto oni tu parkiraju, ne znaci da je to parking - to je javna povrsina, tako da je saobracajna policija (uskoro komunalna) duzna da u saradnji sa Parking servisom ta vozila ukloni odatle, cak i da je investitor u svojoj glavi umisli da bi bilo fino da mogu ljudi da se parkiraju i ispred zgrade.
 
daleko bila paranoja i rusofobija,
ali publika tvrdi da je jedan od uslova Moskovske banke, koja tu ima poslovni prostor, bio da im se napravi parking
 
To sa Moskvovskom Bankom. Nista slicno nije postojalo kao uslov. Imaju obezbedjen parking u garazi kao i svi ostali.
 
Vrh