Šta je novo?

нови ББ окуп

JohnnyLee

Professional
Učlanjen(a)
14.05.2009.
Poruke
12.264
Pohvaljen
9.489
Lokacija
Јерковић
је л' би могло да падне једно окупљање једу недељу током септембра на старом месту, а? типа 4. или 11.?
 
Aj dajte neki wifi, neki skajp, neki smartfon pa vam se pridružujem i ja digitalno. :)
 
ма то ћемо лако да организујемо, само да се договоримо. за сада стоји 11.09
 
okup na 10 godina od napada na nju jork.... :lol: opet ce pisati svasta na cnn-u srbi slave......
 
Nemojte jos da utvrdjujete vreme,treba nesto da se konsultujem sa Igorom,trebao bi i Steva da navrne iz Nemacke :)
 
Da Steva stize krajem septembra pa bi bilo lepo da se okupimo verujem da bi mu dosta znacilo da vidi malo forumase. Inace za one koji ne poznaju Stevu tj nisu upoznati sa njegovim radom, on nam je podario osnovao Beobuild sajt i forum i ideju koju dalje razvijamo i u kojoj ucestvujemo svih ovih godina.
 
Takodje bi mogli da ¨pritisnemo¨ relju,homer jaya i ostale starije clanove koji do sada nisu imali cast da se druze sa nama da to sada ucine :)
 
Javio mi se Steva moci ce 25.09 na nasem standardnom mestu neko regularno dnevno vreme kao sto smo i ranije isli.

Pritisnucu ja i Homera a Relja nadam se da prati i ovu temu pa da ce se odazvati i prisustvovati nasem druzenju
 
Ja sam u BGD od 7. do 13. a posle jedino da svratite do Skiatosa na jedrenjak :)

Bolje da bude okup kada je Steva tu, red je, jedino mi zao sto cu to da omasim, ali dobro bice drugih prilika. :gobb:
 
Igor":2xpkgz15 je napisao(la):
a 24.09 subota?

недеља ми 100% не одговара, а субота 90%, јер би требало да идем на неки краћи пут (зато је 90%, јер није све дефинитивно). направићемо онда два окупа :)
 
Ok ajde ovako posto vecina koji su planirali pre mog javljanja ne moze 24 i 25 sept onda neka ostane dan za koji je prvo bio dogovor 11.09 a Steva ce kako mi je rekao doci i u novembru pa cemo se tada opet videti
 
Najbolje da nadjemo neku kafancugu pa da cirkamo, pardon diskutujemo cesce. :laugh:
 
Sumatovac je nase mestasce dobro poznato tako da ostaje 11.09 samo da se jos neko prijavi cisto da znamo ko bi jos svratio
 
знате како све професије и фирме имају своје кафане, тако је Шуматовац Беобилд кафана :)
 
Moram da vas razocaram sumatovac NERADI na nasu veliku zalost izgleda da nece skoro proraditi .Mislim da bi mogli da se prebacimo u KASINU na terazijama ima dosta prostora dobrog :vops: i pristojnih cijena a ima i sta da se pregrize
 
Moze Kasina ;)

I naravno svi su dobrodosli noviji i stariji forumasi ;)
 
Kasina ondak :)

Svi su pozvani,sto vise ljudi to bolje!
 
онда у Касину, 11.09, 18:00. сви чланови Беобилда су добродошли, и стари и нови :)
 
Nadam se da imaju facility za parkiranje bicikala, a.k.a. zgodnu banderu ispred xD
 
Vrh