Šta je novo?

Редови вожње

Zvezdarac77

Beginner
Učlanjen(a)
19.03.2019.
Pohvaljen
75
Mislim, kapiram da nema vozača i da možda ima drugih linija gde su potrebna takodje vozila, ali 77 je konačno postala “normalna” linija koju se isplati čekati, ranije je bila linija koju koristiš ako ti bas naidje, a sad će nas izgleda ponovo naterati da odustanemo od nje.
A 28 je prilično nepouzdana linija, drago mi je sto su je vratili, ali apsolutno nikad ne ide po redu vožnje. 40 su isto proredili, ne sećam se reda vožnje od pre, ali sam prilično siguran da je isla dosta cesce. Jedino se 79-ka popravila, ali i dalje preretko ide i uvek je krcata...i da, dopadaju mi se ovi novi autobusi na 79, vizuelno su mi mnogo lepši od onih starih kojih i dalje ima, ali dosta redje (nisam bas upućen u nazive proizvodjaca, pa se izvinjavam)

Gaspar18

Higher intermediate
Učlanjen(a)
28.10.2014.
Pohvaljen
1.038
79 mora turazu normalnu da ima da ide po redu vožnje... Dok 16 na trasi ima 23 zglobni, 65 nema sem 77... Ili 16 da ide solo ili 65, a usput se 16 prilicno puni do Opštine Novi Beograd, a 65 je tu prepun zglob... To sto neki uvide prazan zglob, je utisak kad se kasni...

filipcukovic

Intermediate
Učlanjen(a)
27.04.2019.
Pohvaljen
264
28 ima skoro identičan red vožnje kao pre 7-8 godina.
Sa 77 je sklonjen 11. autobus i sada ih ima 10. Pre celog haosa sa ukidanjem 28, početkom 2019. godine na liniji 77 je radilo samo 8 autobusa (od toga samo 6 tokom celog dana, a danas 8 radi celodnevno).
40 stvarno ide ređe nego pre, interval u špicu je u odnosu na 2016. podignut sa 5 na 6 minuta.

Nije problem u redu vožnje i količini planiranih vozila i polazaka, nego u kašnjenima, zastojima i neostvarenim polascima.

Vrh