Šta je novo?

Божић, Васкрс и Крсне славе

1000002458.jpg
 
Ponavljam post od jutros i ponavljaću ga dok ne opstane, do bana, svejedno mi je...

Jer nema nista problematično u ovom postu.

Screenshot_20240214-052059_Chrome.jpg
Screenshot_20240214-052106_Chrome.jpg
Screenshot_20240214-052110_Chrome.jpg
 
Realno, ni ja ne kapiram zašto ti je post obrisan, Igore, obuzdaj se ;)
 
Srećna i slava onima koji slave al pre svega srećan Dan državnosti republike Srbije svima 🇷🇸

Pitam se kako bi izgledao ustav Srbije kao najliberalniji u Evropi ali ovoga vremena, 2024.? 🙂

To nek nam bude opomena koliko smo zastranili 😉
 
RTS i država su godinama skoro potpuno ignorisali Sretenje, znam da odavno za praznik nisu davali ni ona tri lepa filma koja je snimila bivša vlast-Kneževina Srbija, Kraljevina Srbija i Gde cveta limun žut.. Ove godine-turbo proslava, RTS ceo dan posvetio prazniku i daje sva tri filma.. Kamo sreće da se svake godine toliko posvete, ali avaj, sve je kod ove vlasti izveštačeno, tako i ovo naprasno proslavljanje.. drma se stolica, pa se diktator setio da se malo zaogrne nacionalizmom, a izdajnik najveći.. A tek kad se uhvate Sretenjskog ustava, pa im kao puna usta, mi smo imali ovo, i ono.. a sadašnji ustav gaze kako stignu.. da ti se povraća od svega.
 
Evo linka na program RTS1 od prošlog 15. februara:
A vidite današnji program.. setili se praznika, Vučićeve slugeranje..
 
Slušam juče u pekari radnicu nit zna da je danas praznik, niti koji je praznik a još manje svoja radna prava. Kaže, mi smo privatnici, to se na nas ne odnosi...

Svaki zaposleni ima pravo ili na naknadu zarade na ovaj dan (državni praznik koji je neradni dan) ukoliko ne radi, a ukoliko je rad neophodan ima pravo na iznos redovne dnevnice + 110% kao zakonski minimum.
 
Srećan Osmi mart svim damama na forumu 🌹
 
Добро бре, ако је наслов теме

Божић, Васкрс и Крсне славе​

Како онда може да буде било шта друго честитано? Отоворите нову тему,
 
Idi kupi poklone voljenim ženama i ne filozofiraj tu puno 😘
 
Vrh