Šta je novo?

BIGZ (БИГЗ)

Stani druze, zar vi koji ste bili unutra niste mogli da na neki nacin odrzavate higijenu prostora?
Mislim, to je prostor gde vi provodite vreme, bez obzira ko je vlasnik.
 
За ходнике је ндлежан управник. Сва срамота је на његов рачун.
 
Будући да сам завршио средњу школу за дизајн и уметнички факултет, тј. пола живота провео у том друштву, нико ме не може убедити да су то уредни људи. Благо речено. Најблаже могуће речено.
 
Има разног света и полусвета у свим слојевима друштва. Али опет, одговорност је јасно на власнику зграде, осим ако није другачије одређено уговором.
 
Levo krilo, zadnji i predzadnji sprat, gde su bili audio studiji je u korektnom stanju bio. WC potpuno ispravan, čak je bila i tuš kabina za ljude koji tu provedu i cele dane. Sve ispravno i funkcionalno.

Jedino ako si mislio da ljudi koji su za sitan novac iznajmljivali te lokale treba da ulože u investiciono održavanje tako grandioznog objekta koji je prepusten zubu vremena.

Svi zaboravljaju da je BIGZ gotovo 20 godina potpuno "otvoren". Mogao je svaki klošar da uđe i da se usere, nadrogira ili šta već....Uzalili su i beskućnici da prespavaju. Niko nije vodio računa o kompletnoj zgradi. Mnoge prostorije se ne koriste od 90ih, nemaju ni prozore, prepune su golobuva. Pojedinci su održavali svoje prostore ali niko nie vodio računa o zgradi niti se ikad znalo koliko ljudi ima u njoj.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=858716#p858716:3cit5qy3 je napisao(la):
stf » Pet Jun 18, 2021 1:37 pm[/url]":3cit5qy3]Будући да сам завршио средњу школу за дизајн и уметнички факултет, тј. пола живота провео у том друштву, нико ме не може убедити да су то уредни људи. Благо речено. Најблаже могуће речено.

Znači da si i ti takav :D


Ja sam muzičar, a muzičari su jako pedantni ljudi. Muzička oprema zahteva pedantnos i pažnju, a i skupa je. Ne ulazim u higijenske navike drugih ljudi ili grupa ljudi ali mi smeta etiketiranje ljudi poput mene i mene sličnih, a koji su većina, koji u životu nismo papirić na trotoar bacili a ne širili zarazu. Ceo život nas osuđuju i popreko gledaju, prete....
 
uđite u neki od toaleta beogradskih sudova pa ćete praviti lepe generalizacije i o advokatima/sudijama
 
DJI-0008.jpg

DJI-0013.jpg

DJI-0014.jpg

DJI-0016.jpg

DJI-0968.jpg
 
ako pitaš za ovo direktno iza BIGZ-a to je pripadajući objekat Službenog glasnika, ta parcela se pruža sve od ulice Jovana Ristića (frontalne zgrade S Glasnika) pa do hotela Radisson
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=858716#p858716:lcq4y5y4 je napisao(la):
stf » 18 Jun 2021 12:37[/url]":lcq4y5y4]Будући да сам завршио средњу школу за дизајн и уметнички факултет, тј. пола живота провео у том друштву, нико ме не може убедити да су то уредни људи. Благо речено. Најблаже могуће речено.

Будући да ми је добар друг исто завршио дизајнерску, те сам имао контакта са таквим типовима, могу да потврдим. Бар док су "у послу", што може да дуго траје... Уметници!
 
Izgledala je kao normalna ulica, a ne kao ovaj nepristupacni vilajet.
 
Kad vidim ovo, jasno mi je zašto stariji Beograđani govore da je Čukarica bila gradsko naselje, kao i svako drugo, još pre Drugog svetskog rata.
 
Vlasnigi Bigz-a bi morali sveim silama da se izbore za plac preko puta Bulevara i da naprave garazu
 
Ovih dana sam prolazio pored Bigza, ne vidi se nikakav trag da se u zgradi nešto renovira.
 
Što, žao ti je što su izbacili "umetnike", pa sada čekaju izbore?
 
Mozda ce ŠvabO da investira u rekonstrukciju :lol:
 

Prilozi

  • 241841238_924284161496978_7269746938111000349_n.jpg
    241841238_924284161496978_7269746938111000349_n.jpg
    79,3 KB · Pregleda: 3.073
Nije mi jasno šta naprdnjaci misle da postižu ovim zavijanjem celog Beograda u Nemačke zastave da ih kao vidi Merkelova. Ovo je kao kada učenik zna da ništa pod milim bogom nije uradio pa pokušava da se dodvori nastavnici ili roditelju komplimentima. Šta, oni misle da Bundesbaba kako kaže Panta, neće provaliti da je ovo samo puko šlihtanje? Ili misle da kad vidi te zastave da će da pomisli ''jaaaaooooo pa kako Srbi vole nas Neeemceee''... Aha... Ona je naivna i neinformisana o međunarodnim odnosima (kao prosečni srpski političar) pa ne zna šta ljudi ovde misle o njoj i da su ove zastavurine samo patetični pokušaji šlihtanja. :lol:
 
Naravno da baba prevrce ocima i misli da bi bilo bolje da smo sredili tu zgradu, a ne okacili zastavu.
 
gosn dijamant poslao tajnu poruku o potencijalnom nasledniku....mnogo nesto "cveca" i saksija....sve se nekakko zeleni....ali cvrc
 
Vrh