Šta je novo?

Izbori 2024

Zbog svog opredeljenja za EU bez alternative, oni taj deo svog programa uopšte ne bi mogli da sprovedu kada bi došli na vlast.

EU želi da Srbija bude zemlja jeftine radne snage, bez ekoloških standarda i snažnih sindikata.
Potpuno si u pravu!
 
Ивица Дачић: Србија je спремна да заједно са САД ради на диверзификацији снабдевања енергентима - јер то је у нашем најбољем интересу

Ako je neko imao dilemu, sada dileme vise nema SPS ulazi u vladu.
Ivica Dacic, lazni levi suverenista, smatra da su gradani spremni da plate grejanje 3 - 4 puta skuplje zbog 3 - 4 puta skupljeg LNG.
Posto je akciju odobrio sam Vodja, verujem da su spremni.
Sve je stvar volje. Idiotska politika "racionalne EU" to nam je dokazala.

Ko se greje na toplanu treba da pokusa da obezbedi grejna tela na cvrsto gorivo.
 
Zbog svog opredeljenja za EU bez alternative, oni taj deo svog programa uopšte ne bi mogli da sprovedu kada bi došli na vlast.

EU želi da Srbija bude zemlja jeftine radne snage, bez ekoloških standarda i snažnih sindikata.
зашто би све проевропске странке морале да се потрпају у једну кад имамо једно 10 руских странака које се не подносе и не сарађују
 
Ивица Дачић: Србија je спремна да заједно са САД ради на диверзификацији снабдевања енергентима - јер то је у нашем најбољем интересу
Crvena svinja i njegova SePSa ce sve uraditi samo da opet budu na vlasti! :mad:
 
Проблем је ако АВ мисли да је паметнији од Запада, Истока, Севера и Југа
 
Stejt Dipartment je retardiran ako veruje tim crvenim prevrtljivcima i huljama.
Zašto im ne bi verovao? SPS je 2008. formirao vladu sa prozapadnjacima, iako su na te izbore izašli kao evroskeptična stranka. 2012. Su opet podržali novog američkog miljenika Vučića. Dačić je 2013. potpisao Briselski Sporazum, a njegova vlada je napravila granične prelaze između KiM i ostatka Srbije. Još 2007. se Dačić obavezao da svoju politiku promeni za 180 stepeni da bi ga Amerikanci doveli na vlast. Vikiliks sve objavio.

Retardiran je onaj ko veruje da je Dačić manji izdajnik od Vučića i da je SPS proruska stranka.
 
Мени није јасно откуд уопште идеја да је СПС проруска странка? Ми истински немамо проруску странку, имамо брдо партија које се само ките русијом, било у називу, било у празним причама. СПС није био проруски ни 90их. Тада смо се највише удаљили од Русије у последњих 30 година када су ЈУЛ и СПС подржали пропале пучисте.
 
Pa Bajati je ruski pion a u SPSu je.
Palma je isto rusofil.
Dacic takodje.

Ne znam sta je ako ne proruska stranka. :D
 
Бајати је класични ловатор, добар је с русима само зато што с њима ради посао, а воли паре :D
Палма је први причао да се патриотизам не сипа у трактор, то што се кити Путином је класична сељанија ала Драган Ј. Вучићевић, он је у суштини један од првих трулих капиталиста код нас.
Дачић је највештији играч на нашој сцени.
У програму немају ништа конкретно про руско.
 
Pošto mi osoba koja mi je juče pretila a koja me je fizički napala na dan izbora ugrožava bezbednost ne smem da priđem svom domu iz straha da ne budem teško povređen. Ali da, isti smo mi iz Moramo i oni što nas biju. Moramo ima jasne politike i neće da sutra na osnovu neke ankete javnog mnjenja da promeni stavove i politiku. Moramo je primer jasno određene leve i ekološke političke opcije i nije se nikada ni predstavljala kao nešto drugo. Recimo u Nemačkoj lepo imate levicu, socijaldemokrate, liberale, demohrišćane i krajnje desničare koji su na ivici fašizma pa birate šta vam je blisko srcu.
 
Vucko, drugo si ti, drugo je Dobrica.
Ti si se borio za Zvezdaru.
Zao mi je da si ugrozen.
Pozivam sve one koji su zahvalni Vucku zabog trolejbusa 28. da ga otprate do kuce i time pokazu nasilnicma da su u manjini.

Nadam se da ce i nadlezni nesto da urade.
 
@Дошљак
Бајати је класични ловатор, добар је с русима само зато што с њима ради посао, а воли паре :D
Палма је први причао да се патриотизам не сипа у трактор, то што се кити Путином је класична сељанија ала Драган Ј. Вучићевић, он је у суштини један од првих трулих капиталиста код нас.
Дачић је највештији играч на нашој сцени.
У програму немају ништа конкретно про руско
Oni su jednbostavno izabrali da igraju tu ulogu jer im je donosila pare i glasove.
Igrace i bilo koju drugu ulogu, ako treba.
you-got-a-point-jbtzxclsv.gif


Mada ne zaboravite da medju njihovim glasacima i dalje ima puno rusofila. Mozda nisu svi fanaticni u toj rusofiliji, ali definitivno su nostalgicni prema njoj. Ima tu dosta penzosa.
 
Poslednja izmena:
85 % гласача СНС су исто русофили или боље да кажем путинофили, али ће СНС лагано да се окрене против Русије. СПС је сличан калуп. Експлоатација онога што народ воли. Сад ће да крену контра испирања мозга у фазону летује те ли у Русији или у ЕУ, да ли возите Ладу и Москвича или Мерцедес и Опел, слушате ли америчку музику или руску и сл.
 
Sve je moguce, ne bi me cudilo. Na kraju krajeva, kad imamo penzose iz unutrasnosti koji se na TVu prvo zale kako jedva prezivljavaju sa 17.000 a posle odmah kazu "ali mi ne zameramo Predsedniku, nije njemu lako, mi smo uz njega" mogu da zamislim novo poglavlje u kome isti ti ljudi kazu kako se odricu Putina i Rusije jer smo zbog njih izgubili Kosovo. 😄

A posle se @MC_ ljuti na mene sto takve smatram gluperdama i ne zelim nista da imam s njima. :D
 
Pa Bajati je ruski pion a u SPSu je.
Palma je isto rusofil.
Dacic takodje.

Ne znam sta je ako ne proruska stranka. :D
Svi gore navedeni balave na EU koliko i AV, ŠorGmaz, Čale Brnaba, Zorka Koridorka, sve prozapadne opozicionare da ne nabrajam.

Da su Palma i Dačić "rusofili", nikada ne bi potpisali Briselski Sporazum, niti bi 2008. i 2012. dali većinu prozapadnim partijama. Da je SPS "rusofilska" stranka, još 2008. bi formirao prvu anti-EU vladu sa SRS-om i DSS-om, pitanje da li bi se u tom slučaju i ovi naprdni izrodi usudili da izvedu puč u SRS koji su izveli.

Uostalom, videće se. Ako se formira gradska i republička vlast SNS-SPS, i ako tada Vučić uvede sankcije Rusiji, a Dačić mu zbog toga sruši vladu i otkaže podršku na lokalu, ispostaviće se da je stvarno rusofil, barem trenutno . SPS matematički može to da uradi na oba nivoa, u BG pogotovo. Ali neće, jer imaju iste gazde kao i Vučić, a takođe su alavi na funkcije i privilegije skoro koliko i naprednjaci . Teško će se njihovi kadrovi odreći toga.

Da je SPS iskreno protiv sankcija Rusiji, već sada bi jasno uslovili svoju podršku naprednjacima tim pitanjem, jer SNS bez njih nema većinu mandata ni na republici, ni u Gradu Beogradu. Naravno, osim ako sa klupe ne uleti Đilas, ili neko drugi od evropatobila koji su trenutno u opoziciji.
 
Poslednja izmena:
Русофилија је декор, као и монархизам, европски пут, социјална правда, четништво, тековине НОБ и остале празне приче којима политичари привлаче народ да гласа за њих.
 
Већ видим обичан народ који је гласао за СНС како коментарише будуће окретање од Русије у фазону - морао је Вучић, ипак је НАТО око нас. Слично сам чуо коментар пре пар месеци да мора Зорана да буде у влади пошто су тако рекли американци.
 
Vrh