Šta je novo?

Izbori 2024

Ponoš je inženjerski mozak, britki i racionalni um, sa obe noge čvrsto na zemlji.
Prag njegove harizme jeste 20%, ali to niko drugi probiti neće, ako nije rođeni demagog.
Ko traži harizmatičniju ličnost, najbolje da sačeka da A. Vučić, predsednik svih građana, podnese ostavku na čelo SNS i nakon toga ga kidnapuje i korumpira da bude novo lice demokratske opozicije. Sa njim - pobeđujemo, to je ta harizma koja se traži.
 
Imam malu napomenu. Saša Janković je ispao bu******** koji je nakon jedne tragedije sa vatrenim oružjem doživotno ostao da se loži na oružje, što je praktikovao rame uz rame sa dr. Smrtju po streljanama iz bezbednjačkog sektora.
Ponoš, kakav god rezultat da je napravio, naspram svih njih se u javnosti držao kao Nikola Tesla, tako da nije potrošen. Makar ne za opciju koju predstavlja.

😳😳😳
 
Ponos izgleda lose na onim bilbordima, a ovako, na tvu, netu, niko ga ziv nije slusao.
 
Па размишљам кога је онда опозиција могла да кандидује као председничког кандидата да не буде фин и углађен као Понош већ дрзак, циничан гласан безобразан како би имао шансе да победи и дошао до закључка да би најбоље по таквом ставу било да је опозиција кандидовала Вучића на председничким изборима.
Можда би изгубили мене како гласача али би имали добре шансе да победе :bubanj:
 
Čovek samo što nije dao ostavku na čelo SNS, što ne znači da neće pobeđivati i dalje. Tražili ste pravu harizmu, dobićete je.
SNS bez Vučića će nestati, ali ništa zato, Vučić već radi na tome.
Odnosno, još vaga da li da stranku pusti niz vodu, ili da sprovede jednu lepu, školsku čistku, tipa diferencijacija Tito - Staljin.
Nakon toga, sledeći put možda uzima 2.500.000.
 
Ja sam lepo rekao- nekog poput Vanje Grbića. Da je faca, da ima harizmu, energiju, drskost, srčanost..

Na parlamentarnim izborima tim mladih i ljudi srednjih godina, stručnjake, van politike, neku vladu eksperata, nova lica koja se nisu smučila narodu.

Dosadašnji političari su ispušene muštikle, sve je to od zla oca i gore majke, zrelo za ropotarnicu povijesti, što bi u hr rekli..
 
Vanja Grbic, Cuta i takvi tipovi, ne samo sto su jedina sansa za pobedu nego i generalno i treba da vode Srbiju.
 
На председничким изборима је доста одрадила паника због ситуације у Европи и то се не сме занемарити. Други проблем јесте што је Понош од старта облаћен на Хепију, Пинку, Куриру, Информеру и осталим медисјким клозетима. Народ у се већини просто гнуша НАТО пакта, није баш претерано за ЕУ већ је више у фазону морамо, и воли Русију и Путина. Вучић о себи покушава да направи слику малог Путина. Морамо је нпр. себи пуцао у ногу са ставовима о региону и није искористио харизму Ћуте.
 
Ja sam lepo rekao- nekog poput Vanje Grbića. Da je faca, da ima harizmu, energiju, drskost, srčanost..

Na parlamentarnim izborima tim mladih i ljudi srednjih godina, stručnjake, van politike, neku vladu eksperata, nova lica koja se nisu smučila narodu.

Dosadašnji političari su ispušene muštikle, sve je to od zla oca i gore majke, zrelo za ropotarnicu povijesti, što bi u hr rekli..
Zvuči mi kao Vanja Grbić - novi Aleksandar Šapić/Danilo Ikodinović/Vanja Udovićić/Novak Đoković.
Možda bi upalilo sa Denisom Šefikom, u Srbiji harizmu poseduje najjači u prostoriji.
Oprezno sa floskulom 'tim mladih i ljudi srednjih godina', to zvuči kao opis grupe nesvršenih studenata, videti pod Dobrica Veselinović, Radomir Lazović i sl.
Vlada eksperata je takođe jedna iluzija, pažljivo oko je u timu Vladete Jankovića primetilo likove iz administracije gradonačelnika Bogdanovića od pre 20 godina.
Ko obeća vladu eksperata, obično se završi sa 'zovi Kori Udovički, Šoškića, onog malog Simića'...

Ja mislim da je fotorobot ozbiljnog kandidata za promene onaj ko ume da tiho napusti položaj i produži normalan život van politike. E zato favorizujem Pajtića i Ponoša.
Postoji fundamentalna razlika između Potrošen i Gospodski se povukao se sa funkcije.
Dok to ne shvatimo, proizvodićemo Saše Jankoviće, Sergeje Trifunoviće, Preletačeviće i slične mandrile.
 
Главни проблем са Поношом је тај што није могао да се опере статуса НАТО експонента. Такође, људима су се одмах јавиле асоцијације о топљењу тенкова. Колико год оне биле погрешне, у овој ситуацији није се смело улазити у изборе са таквом личношћу. Он је на папиру био лоша опција. Успех би био да је узео макар 25% до 30% гласова. Ово што је узео мало је и лоше је.
Цела та коалиција мора озбиљно да се пресабере. Потребна су им озбиљна истраживања на нивоу целе Србије. На првом месту морају да пораде на кадровима. Рецимо, Мариника Тепић је једна већински омражена личност, а била је главно изборно лице. Ђилас је доста компромитован и време му је да се повуче, макар у сенку. И нека им фокус буде реална смена власти, да батале геноциде у Сребреници, ЛГБТ+ права и остале теме на којима само могу да изгубе подршку.
 
Fora je sto smo ovo svi i prizeljkivali - Beograd. I sada se lomi, svaki glas je bitan, razlike su minimalne, treba sve kontrolisati, pricati sa potencijalnim koalicionim partnerima, oglasavati se svako malo, protestovati... a ne desava se apsolutno nista 🤣🤣🤣
 
Nemanja Sarovic, ili Djordjevic iz Pokreta oslobodjenje bi bili sjajni kandidati.
Cuta takodje.
Dobro bi bilo da nije iz Beograda,
 
Zvuči mi kao Vanja Grbić - novi Aleksandar Šapić/Danilo Ikodinović/Vanja Udovićić/Novak Đoković.
Možda bi upalilo sa Denisom Šefikom, u Srbiji harizmu poseduje najjači u prostoriji.
Oprezno sa floskulom 'tim mladih i ljudi srednjih godina', to zvuči kao opis grupe nesvršenih studenata, videti pod Dobrica Veselinović, Radomir Lazović i sl.
Vlada eksperata je takođe jedna iluzija, pažljivo oko je u timu Vladete Jankovića primetilo likove iz administracije gradonačelnika Bogdanovića od pre 20 godina.
Ko obeća vladu eksperata, obično se završi sa 'zovi Kori Udovički, Šoškića, onog malog Simića'...

Ja mislim da je fotorobot ozbiljnog kandidata za promene onaj ko ume da tiho napusti položaj i produži normalan život van politike. E zato favorizujem Pajtića i Ponoša.
Postoji fundamentalna razlika između Potrošen i Gospodski se povukao se sa funkcije.
Dok to ne shvatimo, proizvodićemo Saše Jankoviće, Sergeje Trifunoviće, Preletačeviće i slične mandrile.
Brt, ti krenes lepo i onda kao resenje ponudis Pajtica i Ponosa 🤣🤣🤣🤣
 
Главни проблем са Поношом је тај што није могао да се опере статуса НАТО експонента. Такође, људима су се одмах јавиле асоцијације о топљењу тенкова. Колико год оне биле погрешне, у овој ситуацији није се смело улазити у изборе са таквом личношћу. Он је на папиру био лоша опција. Успех би био да је узео макар 25% до 30% гласова. Ово што је узео мало је и лоше је.
Цела та коалиција мора озбиљно да се пресабере. Потребна су им озбиљна истраживања на нивоу целе Србије. На првом месту морају да пораде на кадровима. Рецимо, Мариника Тепић је једна већински омражена личност, а била је главно изборно лице. Ђилас је доста компромитован и време му је да се повуче, макар у сенку. И нека им фокус буде реална смена власти, да батале геноциде у Сребреници, ЛГБТ+ права и остале теме на којима само могу да изгубе подршку.

Ponosh je bio odabran da izgubi.
 
U neku ruku mi je i drago što je Ponoš prošao baš onako kako sam od starta rekao da će proći. To će nekima možda biti otrežnjenje.

Tadić je nekada pola glasova osvajao na račun svog dobrog izgleda. Ako se u 2022. godini ne kapira šta neko treba da ima da bi se dobro prodao i da bi srušio Vučića, tu ne mogu pomoći.

Harizma kuvane noge, kupusa koji se kiseli, starci Foče od stotinu ljeta itd.. Žao mi je što zvučim surovo, ali tako je.
 
Ne znam koliko bi realno bilo da opozcija pokuša da navuče procente Tadiću za Beograd. Da se izbore za ponavljanje izbora na nekim BM, pa da se glasa za Tadića, da se navuče procenat-dva koji mu fali za cenzus.
 
Један од најсмешнијих ствари у вези ових избора је што левичари инсистирају како је Србија скренула у фашизам и да ће кренути у геноцидалне походе да анексирају регионалне територије, десничари инсистирају да су победили издајници који ће да пусте регионалне територије низ воду

Ено Данас озбиљно преноси анализу из БиХ како је Србија сада десније него што је била за време Милошевића и претња је за цео регион док десничари убеђују све како је Србија овим постала страна колонија која ће да се одрекне регионалног утицаја и територија
 
Brt, ti krenes lepo i onda kao resenje ponudis Pajtica i Ponosa 🤣🤣🤣🤣

Ja sam čovek inženjer, a potkovan i formalnom logikom društvenih nauka, zato od političara želim da čujem nešto suvislo, smisleno i sa duhom. Zato Pajtić i Ponoš.
Svi koji čekaju harizmatičnog vođu za pobedu, koji će da se služi demagogijom, već sam rekao, jedina je opcija zgrabiti Vučića u prelaznom roku, čim postane predsednik svih građana.
 
Ne znam koliko bi realno bilo da opozcija pokuša da navuče procente Tadiću za Beograd. Da se izbore za ponavljanje izbora na nekim BM, pa da se glasa za Tadića, da se navuče procenat-dva koji mu fali za cenzus.

Može, što da ne. I šta onda? Čekati da Milica Zavetnica pogazi reč da neće sa Đilasom?
 
Pa zar ne bi onda eventualnim prelaskom Tadića, mogla da se pravi vlast bez Mice?
 
Dusko Vujosevic je trebao da izadje kao predstavnik manjine vracarskih Crnogoraca i sada ne bi bilo frke oko cenzusa 😭😭😭
 
Poslednja izmena:
Vrh