Šta je novo?

Izbori 2024

Beogradom ne vladaju cetniculjci 35 godina kao sto si napisao.
A Vesarionovič?
Retorika mu je četnička, ako ništa drugo.
Dakle, bez Moramo, ili bi apstinirao ili bi glasao za neku ekipicu koja ne bi ni presla cenzus tj.dao Vucicu glas.
Da nema MORAMO, onda bih izabrao SSP kao drugo najprihvatljivije rešenje (jeste leglo žutih, ali mi je makar Marinika simpatična jer se usudila da kaže istinu o smrdljivom behemotu Palmi i njegovim silovanjima).
 
Pa tvoj Orban je u EU.
Madjarska je usla u EU jos 1999. dok je tobilo profitabilno.
Ceska, Madjarska, Poljska. POlitickom odlukom su subvencirane jer su bile bitne za prodor na istok.
Ja nisam ljubitelj Orbana.

Samo imaju vise suvereniteta od nas.
Da li ce vas ljubav prema Zapadu, prema Holivudu grejati kad doddje zima?
Koliko ste spremi da date love za taj neponovljiv osecaj da ste deo neceg lepog kao sto je san o Evropi.
Mastarija srednje klase, vlazni san malogradjana.

Evropsku kulturu unistice pre svega migranti. Raduejem se zbog toga.
Sve ono sto su uradilikao kolonizatori naplatice im Arapi i Crnci.
Egipat 60% psenice dobija iz Ukrajine.
Sta mislite kada glad zahvati Sev. Afriku kuda ce ti ljudi.
 
I taj Ponoš je "umivena desnica" tipa Jeremić ili Koštunica + još žuti lopov.

I Ponoš bi non-stop guslao o jadnom i ugroženom srpstvu, šatro po uzoru na Izrael :rolleyes: . I on bi dopuštao popovima da rade i pričaju šta hoće nekažnjeno, "navijačima" da lome i divljaju te uništavaju bine i tribine svojih neistomišljenika po uzoru na SA odrede i ostale crnokošuljaše, gajio bi PATKO XEPOJ ekipu ko i ovaj čipuljićki ološ itd. itd.

Ponos mi se gadi jer je NATO sluga, ali zasto mu inputiras gluposti pokazujuci svoju ideolosku ogranicenost?
 
Beki, da je umesto korone neka viruščina koja je tipa ugljen monoksida ili metana eto videli smo šta radi, udišeš, a nemaš pojma da udišeš i samo padneš mrtav. I postoji vakcina za nju, koja je rešenje. Da li bi tada vakcinacija bila ok, ili bi ti bilo draže da isteraš poetsku pravdu?

Pošto je svaki tvoj post o tome da je moramo za obaveznu vakcinaciju, kao da nismo pročitali jednom kad si napisao
 
Madjarska je usla u EU jos 1999. dok je tobilo profitabilno.
Ceska, Madjarska, Poljska. POlitickom odlukom su subvencirane jer su bile bitne za prodor na istok.
Ja nisam ljubitelj Orbana.

Samo imaju vise suvereniteta od nas.
Da li ce vas ljubav prema Zapadu, prema Holivudu grejati kad doddje zima?
Koliko ste spremi da date love za taj neponovljiv osecaj da ste deo neceg lepog kao sto je san o Evropi.
Mastarija srednje klase, vlazni san malogradjana.

Evropsku kulturu unistice pre svega migranti. Raduejem se zbog toga.
Sve ono sto su uradilikao kolonizatori naplatice im Arapi i Crnci.
Egipat 60% psenice dobija iz Ukrajine.
Sta mislite kada glad zahvati Sev. Afriku kuda ce ti ljudi.
Nema potrebe za ovim, iskuliraj malo, znam da nisi takav u dubini duse 🐥
 
Pa kazes da Beogradom 35 godina vladaju cetnici, znaci da je i Djilas cetnik, a Marinika je sa Djilasom, znaci i ona je cetnik tj.cela stranka je cetnicka 🤣
Ne bas Beogradom, nego generalno Srbijom.
Doduse, nisu svi bas isti, Djindjic je recimo bio najmanje cetnik, Tadic isto (mada okruzen kojekavim Jeremicima) a Slobudin je bio nacional-boljsevik 🤮 .
 
2004.

Ovo je već bolest!
Zbog 7-8 bivših kolonijalnih sila da ispašta ostatak kontinenta???
pa mislim an tih 7-8 kolonijalnih sila kad kazem Evropa.
Kada oni puknu nestace taj ruzni malogradjanski san.
Ne treba nista strasno da se desi , Samo neka jedu iz kontejnera i nek im zetovi budu Arapi i Crnci.
To mesanje kultura je sjajna i cool stvar, videce vec i sami.


Ime mi je Rodrigo
Rodrigo Penera
Katalonija je u srcu mom
dok su španskim nebom
bombarderi žurili
da isporuče demokratiju
bagri u Baghdadu
bilo je i para
jeftinog hašiša
igralo se pjevalo
na koridi divljalo
al nema više keša

...
ime mi je cigan
kad me Sarkozy mrzi
to je fašizam
a kad me mrzite vi
to je nako
na mojoj pjesmi uzimate keš
a mojoj djeci milostinja
dabogda vam sinovi moji
zetovi bili
a moje kćeri
potomke rađale
 
Poslednja izmena:
Ne bas Beogradom, nego generalno Srbijom.
Doduse, nisu svi bas isti, Djindjic je recimo bio najmanje cetnik, Tadic isto (mada okruzen kojekavim Jeremicima) a Slobudin je bio nacional-boljsevik 🤮 .
Covece, pojma nemas, samo sipas floskule kao pravi staljinista.
Sloba je bio samo Srbin zedan vlasti.
 
Beki, da je umesto korone neka viruščina koja je tipa ugljen monoksida ili metana eto videli smo šta radi, udišeš, a nemaš pojma da udišeš i samo padneš mrtav. I postoji vakcina za nju, koja je rešenje. Da li bi tada vakcinacija bila ok, ili bi ti bilo draže da isteraš poetsku pravdu?

Pošto je svaki tvoj post o tome da je moramo za obaveznu vakcinaciju, kao da nismo pročitali jednom kad si napisao
Pa ko hoce da udise, nek udise. Vakcina ne sprecava da prenosis virus.

Obavezna vakcinacija je kljuc svega, imati takvu nameru sve govori o njima i ne moze se preko toga preci.

Otprilike kao, spasavam zivotinje, dajem krv, dobar sam prema deci, sviram klavir, pomazem babama na pesackom, ali gotivim Hitlera i drzim mu sliku na zidu. Jbg, niko nije savrsen, predji preko toga i gledaj moje pozitivne strane. E, pa, nece da moze.
 
Mislim da je tvoje poredjenje izuzetno inteligentno.
Uglavnom, cela centralno-istocna Evropa te jugoistocna Evropa nemaju blage veze sa kolonizacijom i nedelima vezanim za nju, kao ni najveci deo Skandinavije ili recimo Irska (i sama je bila kolonija).
 
Uglavnom, cela centralno-istocna Evropa te jugoistocna Evropa nemaju blage veze sa kolonizacijom i nedelima vezanim za nju, kao ni najveci deo Skandinavije ili recimo Irska (i sama je bila kolonija).
samo neka oni jedu iz kontejnera. videces, bice bolje kad prestanemo da mastamo i pocnemo da radimo
povezi se s komsijom, promenite sijalicu, ne mastaj o politickim partijama
 
MORAMO.

Pre svega jer nisu:

- radikali (SNS, SRS, Mišina desnica)
- slobisti (SPS, PS, JS)
- četničuljci, klerikalci i ravnozemljaši (NADA, POKS 1 i 2, razni DSS i SPO ostaci, Dveri, Zavetnici, lažne ruske stranke, DJB)
- žute ispušene lopine (SSP, NS, AJMO, razni Maliji i Vesići okupljeni oko Vučića)

Pa si se odlučio za raging levicu da zajedno pevate na skupovima "Pioniri maleni, mi smo vojska prava, svakog dana rastemo kao zelena trava". :ROFLMAO:

...a ovamo se nadaju da slučajno ne prebace neki minimalni projektovani rezultat koji garantuje određene privilegije, jer to podrazumeva i određenu odgovornost za koju mi njihov kadar ne uliva poverenje.

Recimo meni se od cele te ekipe jedino Ćuta dopada, ako uspe da progura pola stvari za koje se bori, biće prihvatljivo!

P.S. Poslednjih 30 godina Srbijom vladaju deca komunjara!
 
Pa ko hoce da udise, nek udise. Vakcina ne sprecava da prenosis virus.

Obavezna vakcinacija je kljuc svega, imati takvu nameru sve govori o njima i ne moze se preko toga preci.

Otprilike kao, spasavam zivotinje, dajem krv, dobar sam prema deci, sviram klavir, pomazem babama na pesackom, ali gotivim Hitlera i drzim mu sliku na zidu. Jbg, niko nije savrsen, predji preko toga i gledaj moje pozitivne strane. E, pa, nece da moze.
Bežiš od odgovora, ne govorimo o koroni, nego eto neka bolest nova, i neka vakcina nova, koja je tata mata za tu bolest novu, znači ne možeš ni da se zaraziš ni da širiš virus, a ako ne primiš tu novu vakcinu, jednom udahneš i pam mrtav. Šta onda?

Poređenje sa hitlerom je debilno, znaš i sam, da se ne dotičemo toga.

Iako i sam znaš da vakcinacija i moramo nemaju veze nikakve, oni nisu kandidovali politiku obavezne vakcinacije nego zelenu priču. Kao lik što je u va predstavnik moramo, onaj što je skoro osvojio slagalicu, Minić, i baba moja kad je videla prilog neki, jedino što je zapamtila da je bradat i čupav. Jeste, čupav je, al nije kandidovao politiku da ženama crtamo brkove.
 
Vrh