Šta je novo?

Višnjička ulica

Ako ste se pitali da li su se ikada vratili da asfaltiraju trotoare oko kružnog toka na Rospi ćupriji...
bece0dc996fc84a6a5768da20869a2bd.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Samo kad bi jos dobili drvored na razdelnom ostrvu u Visnjickoj
 
Zna li iko do kad će da traje ono navoženje zemlje na Huju , prljanje i uništavnje nedavno asfaltirne Višnjičke , šta se radi po tom pitanju? Višnjička je od auto-placa do 3 bika zamazana blatom i užasno klizava, ko to radi , do kada misle ...da nisu krenuli sa kopanjem tunela😭
 
Mnogi tamo odvoze zemlju koja se otkopa pri izradi temeljne jame prilikom gradnje u ovom delu grada...
 
Ваљда сви откопи иду тамо од како је затворена Винча.
 
Ваљда сви откопи иду тамо од како је затворена Винча.
Pa ne znam da li prolazite kroz taj deo grada ali ono je horor što se radi zadnjih 6 meseci, a pogotovo unazad 2 meseca i niko ne reaguje. Uništavaju poptuno nov asfalt, prave rupe duboke 30 , 40 cm
 
Ако се добро сећам, прво су почели наслаге земље са ископа у Београду на води да пребацују на Аду Хују пре око 7 година.
 
Ваљда сви откопи иду тамо од како је затворена Винча.
I još nešto, šta, pravi se nova deponija na 2,5 , 3 km od centra grada? Neka mi neko objasni. Vidjali smo Bele, znači neko je prijavljivao , tada kamioni stanu , a onda kad se Beli sklone opet dodje njih , bar 50 tura zemlje dnevno , a ovi manji kamioni koriste i donose šut i kabasto smeće...ako su Beli dolazili znači tu nije predvidjena nikakva nova Vinča...to je deo Ade Huje ,zelena površina
 
Ако се добро сећам, прво су почели наслаге земље са ископа у Београду на води да пребацују на Аду Хују пре око 7 година.
Odlagali su da zatrpaju rukavac dole kod Avalinke , ovo je preko puta Big Fashion centra
 
Nasuli su brdo na Huji, ne daj Bože neke poplave kao pre par godina, cela Višnjička će da pliva u blatu
 
I još nešto, šta, pravi se nova deponija na 2,5 , 3 km od centra grada? Neka mi neko objasni. Vidjali smo Bele, znači neko je prijavljivao , tada kamioni stanu , a onda kad se Beli sklone opet dodje njih , bar 50 tura zemlje dnevno , a ovi manji kamioni koriste i donose šut i kabasto smeće...ako su Beli dolazili znači tu nije predvidjena nikakva nova Vinča...to je deo Ade Huje ,zelena površina​
Prema poslednjem planu to je trebalo da bude zelena oaza.
 
Tako je, dovlače zemlju negde u visini sa bivšim Inex filmom, to nije uopšte ni blizu rukavcu, rukavac je počinjao negde u nivou sa Lidlom, a sada je dobar deo zatrpa

Tako je, dovlače zemlju negde u visini sa bivšim Inex filmom, to nije uopšte ni blizu rukavcu, rukavac je počinjao negde u nivou sa Lidlom, a sada je dobar deo zatrpan.
Danas vidim da je nasuta zemlja na ulicu, sigurno dva kamiona zemlje, tako da je put za Huju blokiran ne mogu za sad da prolaze i nasipaju dalje...što znači da nije bilo dozvoljeno da se to radi. Ali to neće sprečiti nesavesne da i dalje istovaraju šut i smeće sa strane, kao što istovaraju na Lešču. Niču divlje deponije u ,,zelenim oazama''
 
Da li neko zna da li je predviđeno da se gradi nastavak Višnjičke ulice iza brda (paralelno sa belom stenom) pa da sa te strane izbije na Veliko Selo i dalje odatle prema Vinči i Grockoj?

Uvek sam se pitao zašto već nije izgrađen takav put duž obale Dunava. Bio bi atraktivan i zanimljiv
 
Da li neko zna da li je predviđeno da se gradi nastavak Višnjičke ulice iza brda (paralelno sa belom stenom) pa da sa te strane izbije na Veliko Selo i dalje odatle prema Vinči i Grockoj?

Uvek sam se pitao zašto već nije izgrađen takav put duž obale Dunava. Bio bi atraktivan i zanimljiv
To je sve podložno klizištu,što je bliže reci.
Čak i ona ubrzana i neplanska gradnja podno lešća ,zasigurno će pokrenuti celo to brdo,pitanje je samo vremena.Tamo gde priroda nije dovoljno snažna da pokrene klizište,tu je naš domaćin investitor,da pripomogne.
 
Poslednja izmena:
Vrh