Šta je novo?

Izbori 2024

Od kad svako moze nesto da smatra, i da ponavlja svoje smatranje u beskonacnoj for petlji, odose pametni ljudi sa teme.
 
Volim tu nonsalanciju i samouverenost gde vi komentarisete ‘prave ciljeve’ Vucica, opozicije, Zapada i Rusije kao da sa njima divanite svaki dan.

Ja se ne bih usudio da tako iznosim zakljucke jer vas nekako realnost retko podrzava. Pri tom, niste me bas ovde uverili da su vam analiticke sposobnosti nesto jace od mojih, cak suprotno.

Ali eto, iskreno se nadam da sam ja glup a Vucic sve ono sto pricate da jeste. Samo dobar kormilar koji ovu naciju paranoika sveznalica vodi racionalno gde treba.
Ne mislim da je ikakav problem u tvojim analitičkim sposobnostima već što sam sebe uskraćuješ određenih informacija i imaš odbijanja da prihvatiš neke stvari koje ti ruše sneška. Been there, done that.
Doći će ti to sa godinama ne brini, ili u stvari brini, lepše ti je sada. Meni 46-a pa prošao to. Stigoše mi gosti te odoh budite fini 🍷👍🍀
 
Volim tu nonsalanciju i samouverenost gde vi komentarisete ‘prave ciljeve’ Vucica, opozicije, Zapada i Rusije kao da sa njima divanite svaki dan.

Ja se ne bih usudio da tako iznosim zakljucke jer vas nekako realnost retko podrzava. Pri tom, niste me bas ovde uverili da su vam analiticke sposobnosti nesto jace od mojih, cak suprotno.

Ali eto, iskreno se nadam da sam ja glup a Vucic sve ono sto pricate da jeste. Samo dobar kormilar koji ovu naciju paranoika sveznalica vodi racionalno gde treba.
Niko nije Vučića opisao kao najboljeg političara.
 
Ne mislim da je ikakav problem u tvojim analitičkim sposobnostima već što sam sebe uskraćuješ određenih informacija i imaš odbijanja da prihvatiš neke stvari koje ti ruše sneška. Been there, done that.
Doći će ti to sa godinama ne brini, ili u stvari brini, lepše ti je sada. Meni 46-a pa prošao to. Stigoše mi gosti te odoh budite fini 🍷👍🍀
Nisam ni ja mladic u 20im, a tu 'pijem kafu sa Putinom a uzinam sa Obamom' fazu sam prosao davno.

Svakako da nemam sve informacije, nemate ih ni vi. Ne maskira se to prostim odgovorima na komplikovana i komplikovanim odgovorima na prosta pitanja.
 
O čemu pričamo, ovom narodu je ukidanje slobode uvođenje zabrane pušenja u zatvorenom prostoru koje se uvodi radi zaštite zdravlja stanovništva. Svaki autokrata obožava takav narod jer zna da može da ga vrti oko malog prsta zatvorenim očima.
 
Još jedna fejk lista, i to žrtava komunističkog terora. Šoking.

bog porodica smederevo.jpg
 
Nisam ni ja mladic u 20im, a tu 'pijem kafu sa Putinom a uzinam sa Obamom' fazu sam prosao davno.

Svakako da nemam sve informacije, nemate ih ni vi. Ne maskira se to prostim odgovorima na komplikovana i komplikovanim odgovorima na prosta pitanja.
Pa Putin ne pije kafu, to zna svako ko je bar jednom blejao
sa njim u kafiću 🙂😜
 
Zato što se slobodoumlje kažnjava.
Ne kažnjava se slobodoumlje (šta god to značilo), nego nepoštovanje i nesaglasnost. Ako im EU ne odgovara po svojim stavovima, onda neka izađu iz nje, ne vidim šta je tu problem onda. Ako si u nečijem društvu, valjda treba da se slažeš sa njima, a ne da im kontriraš. Samo što bi u realnosti taj bio izbačen iz društva, a u politici je to malo teže.
Uostalom, slobodoumlje ne znači razmišljati slobodno bez posledica. Za sve izrečeno i učinjeno postoji odgovornost, a potom i posledice. Niko ne zabranjuje slobodoumlje, ali ne možeš se očekivati nikakva reakcija.
 
Ne kažnjava se slobodoumlje (šta god to značilo), nego nepoštovanje i nesaglasnost. Ako im EU ne odgovara po svojim stavovima, onda neka izađu iz nje, ne vidim šta je tu problem onda. Ako si u nečijem društvu, valjda treba da se slažeš sa njima, a ne da im kontriraš. Samo što bi u realnosti taj bio izbačen iz društva, a u politici je to malo teže.
Uostalom, slobodoumlje ne znači razmišljati slobodno bez posledica. Za sve izrečeno i učinjeno postoji odgovornost, a potom i posledice. Niko ne zabranjuje slobodoumlje, ali ne možeš se očekivati nikakva reakcija.
Nesaglasnost? Slične stvari su smetale i komunistima...
 
I pametni ljudi koji su skroz anti ptinovci vide stvari na izborima i spn sceni na slican nacin:

 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Tako je. M. Milenkovic je putinofob, pa ipak dolazi do istog zakljucka. SPN postoji samo kao ispomoc Hulji.
Mada, SPN ima sada veliku sansu da odbijanjm mandata ucini korak u duhu tradicije suverenisticke levice.
 
Tako je. M. Milenkovic je putinofob, pa ipak dolazi do istog zakljucka. SPN postoji samo kao ispomoc Hulji.
Mada, SPN ima sada veliku sansu da odbijanjm mandata ucini korak u duhu tradicije suverenisticke levice.
I šta kaže MM na to? Možda na lokalnim tu nisu neke pare na parl nema šanse da odbiju. I na kraju krajeva nije njihova uloga ni bila da pobede već da izgube malo galame pa ućute...
 
I šta kaže MM na to? Možda na lokalnim tu nisu neke pare na parl nema šanse da odbiju. I na kraju krajeva nije njihova uloga ni bila da pobede već da izgube malo galame pa ućute...
kaze isto sto i mi: osnovna funkcije postizanje legitimiteta za Huljine vazne odluke.

Medjutim SPN ima danas sansu da donese pravu odluku, pa da im skinemo kapu.
SPN moze da odbije sve mandate i odigra ulogu suverenisticke levice.
No kako srpska elita vec 200 godina donosi nepogresivo pogresne odluke, ne verujem da ce imati hrabrosti.

Hulja ima beskonacno mnogo opcija.
Moze da raspise samo bgd izbore. Ako SPN udje u Skupstinu izgubice i 50% glasaca na tim beogradskim izborima.
Hulji se ne zuri. Oni kradu svakog dana. Mogu i 5 puta da ponavljaju izbore.
Moze da se i odglumi da nema podrske i Nestoroviceva veza sa njima i Sluzbom prikrije jos za neko vreme.

Владимир Ђукановић: Уколико не буде већине у Београду, ићи ће се на нове изборе, не на поновљене. Људи из РС могу да имају пребивалиште у Србији, приче о “изборном инжењерингу” су бесмислице


Адвокат Иван Нинић: Тужилаштво мора да отвори џакове и утврди зашто је дошло је до кривотворења записника са гласања. Опозиција треба да направи и ствара притисак како би се десила међународна истрага


Svi ustavi i zakoni su prekrseni. Da su u SPN iole normalni ljudi ne bi razmisljali ni sekundu.
 
Poslednja izmena:
Vrh