Šta je novo?

Izbori 2024

Ja sam pisao da bez strane podrške vlast neće moći da se menja.
I opet se ispostavilo tačno.
Dokle god nam stranci ne pruže logistiku, obuku, podršku i sl promene vlasti neće biti
tako je. narocito fasisti.

fascinantni su mi ti levicati, ti segrti Latinke Perovic, pa oni bi barem trebali da znaju sta znaci borba protiv fasizma.
levicari koji sluze US Ambasadora, a tajkun im je glavni. Pa kakvi su to levicari.

I uopste vecina ovde nije spremna da se suoci se time da zivimo u fasizmu.

I samo Ambasadi ima da se zahvalimo sto jos nema konclogora, jer oni drze svoh psa na lancu.

RAzgovarajte sa ljudima iz underclass-a sa prepordavcima, sa kasirkama i kasirima, sa Romima.
Onim ljudima za koje me ismevate, kada ih ovde citiram.
To je buducnost Beograda, Mumbai, a ne mi obrazovani.

Pokusajte da im pridjete da vidite sta zele. Nadjite zajednicki jezik sa njima.
Beskrajno su podlii pokvareni. Ali mogu da budu i dobri.
To zavisi od vas.
 
Poslednja izmena:
"Podržaćemo svaki konstruktivan predlog, niko normalan se neće suprotstaviti rešavanju parkinga u Beogradu ili kanalizacije, ali u suštini - biće jako teško formirati gradsku vlast, biće verovatno brzo i neke velike trgovine, u kojoj ne želimo da učestvujemo. Nismo se okupili da bismo trgovali. Nećemo podržati ni jednu, ni drugu stranu, znam da smo dobra udavača i nećemo podržati ni jednu, ni drugu stranu", rekao je Branimir Nestorović, čija će lista po svemu sudeći imati odlučujuću ulogu u formiranju vlasti u glavnom gradu.
 
Pošto mi prijatelj radi u jednoj firmi koja prodaje stanove, tj. stanove u novogradnji, kaže mi da 70% kupaca čine ljudi iz BIH i Crne Gore. Mahom mladi ljudi kojima roditelji kupuju stanove i ovde se naseljavaju. Ta priča da opozicija jača je smešna. Vučić je slomio i poslednji otpor takvog Beograda i od njega stvorio Banja Luku na steroidima. Za 10 godina ovde će se podizati spomenik Putinu, a možda i pre. Zaboravite na vaše lepe dane, sledi radikalsko ludilo.
 
Poslednja izmena:
То, то нам треба роде! Да демократски круг двојке преноси марке из Пеште и трпа их служби/дружби у џепове, баш као ономад 2000е. What could possibly go wrong?
Sad ćeš imati bosance i kosovare koji prenose marke i trpaju ih službi/družbi u džepove.
Jbg
 
iskreno slazem se sa ovim. ja sam u fazonu kao mora da se smeni vucic, aj da glasm sta je protiv. ali kada sam slusao ove njihove predizborne intervjue, brate iskreno vidi se da su tankoza nevidjena, ego je jak, pricaju radi pricanja... kada bi morali da pricaju samo istinu ne znam sta bi rekli... a i sve se svodi nekako na anti vucic. jos kada sam video ovaj lik kada je pricao za beograd na vodi, pala mi klapna... sada se ramzisljam da li je nestor uzeo vise glasova jer je skroz nov u politici ili je samo ono zona sumraka
Nestor je pokazao da nam ne treba ni Djilas, ni SPN i da je sa malim budžetom moguće napraviti promenu, ako se ona iskreno želi. Narodu (većini apstinenata i anti vučićevcima) je dosta istih faca 30god koji samo gledaju ko će koliko da uzme. Na žalost i dalje je kod nas politika tabu zanimanje medju poštenim svetom ali nadamo se da će se nešto promeniti.
 
Na nivou Beograda, sto se opozicije tice, apsolutno najmanje ima sta da se zameri SPN-u. Gradjanska opozicija ovakav rezultat nije ostvarila jedno 30 godina.

Ne njihovom veličanstvenošću, nego što su se ujedinili i kao takva glavna opoziciona grupacija, imali najviše šansi, povukli su neke glasače na nivou grada samo zbog toga. Da se desni centar ujedinio, prošli bi lošije.

Драго ми је да је НАДА добро прошла. Једини су у опозицији имали пристојну кампању и само на добром/адекватном називу листе за навукли барем 1 проценат.

Pogledati odgovor gore.
 
Na nivou Beograda, sto se opozicije tice, apsolutno najmanje ima sta da se zameri SPN-u. Gradjanska opozicija ovakav rezultat nije ostvarila jedno 30 godina.

To sto ti mislis da bi sa nekim nepostojecim savrsenim kandidatom uzeli 60% sami to je samo tvoje nerazumevanje srpske politicke scene i biraca.
UZPB i Moramo su prošle godine imali 32,13 posto. Ako si posle svega što se desilo zadovoljan napretkom od manje od 3 posto, vupi.
 
Беки, ја морам само да ти се извиним што сам ти замерао критику некад, била је на месту.
 
Prebrojali smo glasove za parlament, Spn ima 550, Sns 250, Dss 80, Nestor 65... izaslo ukupno 1100 glasaca od 1990. Sada brojimo za lokalne izbore. Sve fino, uljudno i kolegijalno. Svi raspolozeni, jedino posmatrac iz Crte ozbiljan, nijednom se nije osmehnuo za ceo dan.
Cak nemamo ni gotov zapisnik da ga posaljemo elektronski. Potrajace ovo jos par sati.
 
Poslednja izmena:
Morate da razumete da vecina stanovnika Srbije ne zeli vladavinu prava i pravnu drzavu.

nego kako to da silni advokati iz opozicije ne mogu da shvate kako SNS uspeva da pravno i formalno 3 meseca neprekidno registruje nove glasace, izdaje im licne karte, prebivalista, ubacuje u biracki spisak i ostalo?
Ili Ti advokati iz opozicije, ti "strucnjaci" i menadzeri bas i nisu tako silni?

Ili su znali. Ali su se nadali cuftama u skupstinskom restoranu i kao poslusni psi trcali da izvrse naredjenje gospodina Hilla.

Shvatite. Sve sto znate i sve u sta ste verovali, vezno za politiku, u Srbiji je iluzija.

CeSID/IPSOS na 90,2 odsto uzorka​

Na osnovu 90,2 odsto uzorka CeSID/IPSOS-a lista "Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane" osvojila je 46,3 odsto glasova odnosno 128 mandata.

Na drugom mestu je "Srbija protiv nasilja" sa 23,6 odsto ili 65 mandata.
Treću poziciju zauzima koalicija oko SPS-a sa 6,6 odsto ili 18 mandata.
Koalicija NADA osvojila je 4,9 odsto ili 13 mandata.
Cenzus, prema ovim projekcijama, prolazi i lista "Dr Branimir Nestorović – mi – glas iz naroda" sa 4,8 odsto glasova, odnosno 13 mandata.
 
Poslednja izmena:
UZPB i Moramo su prošle godine imali 32,13 posto. Ako si posle svega što se desilo zadovoljan napretkom od manje od 3 posto, vupi.
Nema sta ja da budem zadovoljan ili ne. Djilas je kad je bio vlast uzimao jedva par procenata vise u Bg.

Da je opoziciona desnica kolektivno uspela da dobije bar trecinu glasova koju je uzeo SPN Beograd bi po bez Mestorovica. Tu trazi krivca a tu je i tvoj Ristic sa kojim si smarao ovde mesec dana.
 
На крају ће Несторовић да буде градоначелник и водиће снс политику пошто је то њихов џокер. Урадиће ништа до наредних избора и биће искоришћен од стране хуље да га представе као опозиционог политичара и тако ће рећи ето опозиција је имала власт у Београду и ништа нису урадили.
 
Prebrojali smo glasove za parlament, Spn ima 550, Sns 250, izaslo ukupno 1100 glasaca od 1990. Sada brojimo za lokalne izbore. Sve fino, uljudno i kolegijalno. Svi raspolozeni, jedino posmatrac iz Crte ozbiljan, nijednom se nije osmehnuo za ceo dan.
Cak nemamo ni gotov zapisnik da ga posaljemo elektronski. Potrajace ovo jos par sati.
1100 glasova brojite više od 3 sata? I to samo na parlamentarnim izborima? Ko je tu lud, ko nas to zeza ovde? Halo? To se izbroji za 15 minuta.. pa 2008. godine smo imali izbore na svim nivoima i rezultate za sve znali u 10 uveče.. Marinika malopre priča-brojimo do jutra.. Alo ludaci.. Znači da imamo 30 miliona stanovnika brojanje bi trajalo 10 dana.. cirkus i igrarija, vređanje inteligencije.
 
1100 glasova brojite više od 3 sata? I to samo na parlamentarnim izborima? Ko je tu lud, ko nas to zeza ovde? Halo? To se izbroji za 15 minuta.. pa 2008. godine smo imali izbore na svim nivoima i rezultate za sve znali u 10 uveče.. Marinika malopre priča-brojimo do jutra.. Alo ludaci.. Znači da imamo 30 miliona stanovnika brojanje bi trajalo 10 dana.. cirkus i igrarija, vređanje inteligencije.
da. cirkus i igrarija.
Nekom karadjordjeva snicla u skupstinskom restoranu nekom jos 5 godna pakla i beznadja.
Ali i to je bolje nego stanje do juce. Iluzionisticka predstava je zavrsena.

Shvati ti. Davis nas ovde sa NS mesec dana, na kraju uzmu 0,9%. Ako neko ovde veruje u iluzije i ne zna gde se nalaI to si ti.
Jeste. ispao sam bu****.
 
На крају ће Несторовић да буде градоначелник и водиће снс политику пошто је то њихов џокер. Урадиће ништа до наредних избора и биће искоришћен од стране хуље да га представе као опозиционог политичара и тако ће рећи ето опозиција је имала власт у Београду и ништа нису урадили.
Нека СПН подржи њихову мањинску власт у граду са неким црвеним линијама преко којих не може да се пређе. :)
 
Meni je ovo i dalje najjače kod ovih izbora.
Tolika povika na nacionalno okupljanje i prc :ROFLMAO:
Narod hoce da se kopa litijum.
Narod zeli da se potpise FN sporazum i da se rese Kosova i idu u Grcku.
Narod zeli da se prodaje vlazni lignit.
Narod hoce "svog Vucica"

Zato nisu glasali za NS.


Zar nije najace lazna slika u medijima koju su napravili SPN i N1. Lazna prica o vecinskom Boegradu koji ih podrzava?
Laz da bi Hulja i Hill dobili legitimitet.
Laz da bi imali jos 5 hgodina vlasti ludaka koji pustaju svojim clanovima da ruse nosece zidove u zgradama.
To je rezultat ovih izbora za nas.

Pa i MIlivojevic vas je upozorio koliko juce zasto su bili ovi izbori.
Svrha izbora je ispunjena. Sto mi nismo zadovoljni to je druga stvar.

Kada pametni ljudi kao MIlivojevic, a ne mediokriteti, budu vodili stranke mozemeo da ocekujemo nesto.
 
Zašto čitate i gledate vesti i postove koji vas deprimiraju ili iritiraju? Okrenite na Disney kanal ili TikTok i uživajte u životu. Biće sve ok, ne brinite. Mene je svojevremeno tako posavetovao jedan član sa foruma, ja ga poslušao, i od tada imam mnogo manje stresa a mnogo više vremena i energije.

Samo opušteno. Sve će se srediti, ima ko da misli i odlučuje o svemu. I stavite osmeh na lice, uvek.
 
Vox, sada smo zavrsili s brojanjem za lokalne izbore. Ali mi sve glasove prebrojimo 2-3 puta da budemo sigurni. Nikad jednom. A onda oko nevazecih glasova se dogovaramo sta cemo priznati a sta ne. Posle toga, proverava se biracki spisak da se utvrdi ima li glasa viska ili manjka. Ako nesto aljkavo uradimo, dzaba smo krecili. Moralo bi opet da se glasa ispocetka. Nije bas tako jednostavno.
 
На крају ће Несторовић да буде градоначелник и водиће снс политику пошто је то њихов џокер. Урадиће ништа до наредних избора и биће искоришћен од стране хуље да га представе као опозиционог политичара и тако ће рећи ето опозиција је имала власт у Београду и ништа нису урадили.
„Lista Srbija ne sme da stane je prva, pobednička sa 38,5 odsto glasova“, rekao je Vučić novinarima. Kazao je da je siguran da će Aleksandar Šapić ostati gradonačelnik.
 
Vrh