Šta je novo?

Izbori 2024

Naravno da nema. To je prevara.
Što prete uvođenjem viza? Zato što neko neće da se odrekne svoje teritorije? To prvi put čujem da "demokratski svet" tako teško sprovodi. Ako je Kosovo izgubljeno, šta će im priznanje Srbije? Izgleda da je ipak to malo nelegalno pa bi da otimačinu legalizuju preko leđa Srbije.
 
Poslednja izmena:
665DFEFD-0836-4457-A0CD-BCFA2D0C6962.jpeg
 
Hil je ozbiljan igrač, verovatno najznačajniji američki ambasador u istočnoj Evropi u ovom trenutku, zato su ga i poslali ovde, da završi stvari na Balkanu.
Za razliku od onog pre njega , zaboravio sam kako se zvaše, koji se samo slikao po instagramu kako ždere domaće specijalitete :LOL:
 
Levica sada veruje Hulji.
Ne samo hulji nego i huljinoj propagandi.
 
Uskoro ce poceti jedno veliko prestrojavanja u Srbiji.

Putinofili, rusofili "nacionalisti" i Srbende okrenuce se novoj sili.
Drugosrbijanci i slicni pocece da obozavaju Hulju.
 
Praviš ljude budalama, ako ti slučajno poveruju da si iskren, to je problem. Njaške... protiv izvoza u EU, i onda ladno napišeš da ti 'život u potpunosti zavisi od prihoda iz EU'. To je ili trolovski egzibicionizam, ili je, jednostavno, ljigavo. Biraj. Bolje za tebe da si trol, nego da si ljigavac.

(Meni, inače, život nimalo ne zavisi od prihoda iz EU.)
 
(Meni, inače, život nimalo ne zavisi od prihoda iz EU.)
Meni trenutno zavisi od klijenta iz EU.
Radim na tome da to smanjim i smanjio sam za 30%.
Sta je tu ljigavo?
Ja sam preduzetnik.

Hocu da kazem da zelim propast EU iako sada zavisim od nje.
Sta je tu ljigavo?

Ja sam lepo rekao. Izvoznicima mleka i vecini ljudi u poljoprivredi je EU napravila pakao od zivota.
Meni nije.
Sta sam ja prema milionima drugih.
Slucajno pripadam kasti koja ima koristi od razvoja tehnologija za sta ovde nema kapitala.
Priznajem da je moj polozaj moralno odvratan i da se samom sebi gadim zbog toga.
 
Važno da si ti prihodovao i da prihoduješ evriće, a drugi nek traže šansu u saradnji sa Laosom i Belizeom, pa jasno. To je to naše: svi za jednog, jedan za sebe.

Pomislili ljudi: evo ga ovaj, ne voli SSP, ne voli urbane - mora da je seljak i da izvozi voće u Rusiju! Naš čovek! Al su se zaebali, c-c-c...
 
Važno da si ti prihodovao i da prihoduješ evriće, a drugi nek traže šansu u saradnji sa Laosom i Belizeom, pa jasno. To je to naše: svi za jednog, jedan za sebe.

Pomislili ljudi: evo ga ovaj, ne voli SSP, ne voli urbane - mora da je seljak i da izvozi voće u Rusiju! Naš čovek! Al su se zaebali, c-c-c...
To si ti pomislio.

SSP za moj posao ne znaci bas nista, i pre i posle njega bilo mi je isto
Tebi je nezamislivo da je neko u stanju da vidi da ljudi zbog EU i SSP imaju problem iako uglavnom prihoduje od njih.
Proizvodjacima mleka svakako SSP nije doneo nista dobro.
 
Važno da si ti prihodovao i da prihoduješ evriće, a drugi nek traže šansu u saradnji sa Laosom i Belizeom, pa jasno. To je to naše: svi za jednog, jedan za sebe.

Pomislili ljudi: evo ga ovaj, ne voli SSP, ne voli urbane - mora da je seljak i da izvozi voće u Rusiju! Naš čovek! Al su se zaebali, c-c-c...

To je tvoje shvatanje sveta.
Ja svoj posao nemam sa kim da radim u Belizeu. Nasi mlekari mogu da postoje i bez EU.
Nasi uzgajivaci mesa mogu.
Oni su mainstream, ja sam anomalija.

Videces uskoro.
Ako sam ja mogao da pocnem da saradjuem sa Brazilom, moci ce i ostali.
 
Igore, banuj trola. Lik je realno ozračio temu i ne postuje nigde drugde. Neka ide da malo zrači negde drugde, širok mu internet junački.
 
Vrh